Nežinote, kaip sužinoti savo ar antrosios pusės žiedo dydį? Turime kelis patarimus! 

  1. Pirmiausia siūlome rinktis patikimiausią ir tiksliausią būdą – eikite į artimiausią juvelyrikos parduotuvę ir pasimatuokite savo žiedo dydį ten. Svarbu, kad atkreiptumėte dydį ne tik į pasimatuoto žiedo dydį, bet ir į matuojamo žiedo plotį, nes jam kintant keičiasi ir žiedo dydis. Dėl šios priežasties norint sužinoti tiksliausią savo piršto dydį plataus žiedo matuotis nerekomenduojame, geriausia rinktis tokį, kokį ir planuojate įsigyti.
  2. Jeigu pirmasis variantas netinka, žiedo dydį galite sužinoti ir namie. Paimkite jau nešiojamą žiedą ir išmatuokite jo vidinį skersmenį – gauti milimetrai ir bus Jūsų piršto dydis. Atkreipiame dėmesį, jog rezultatas turėtų būti kuo tikslesnis, tad matuojant apvalinti nereikėtų – matavimai turėtų būti bent pusės milimetro tikslumo.
  3. Jeigu jokio žiedo namie neturite, turėsite pažvelgti kūrybiškiau. Vienas iš populiariausių piršto dydžio matavimo būdų – popieriaus juostelė. Išsikirpkite siaurą popieriaus juostelę ir apjuoskite ja pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas, taip tarsi pasidarydami popierinį žiedą. Išmatuokite pasigaminto „popierinio žiedo“ ilgį milimetrais ir padalinkite iš π (3,14). Pastebime, kad siekiant tiksliausio rezultato, juostelę reikėtų gerai įtempti ir nepalikti jokių tarpų. Gautas rezultatas – Jūsų piršto dydis.
  4. Mėgaukitės rinkimosi procesu. Net jei tikslaus žiedo dydžio sužinoti nepavyksta, labai sukti galvos dėl to nereikėtų, nes dažnu atveju dydis gali būti koreguojamas. Žinoma, rekomenduojame prieš žiedą perkant pasidomėti, ar jo dydį galima koreguoti, o žiedą gaminant pagal specialų užsakymą juvelyrą įspėti apie tai iš anksto, kad siekiant palengvinti tolimesnį koregavimą į tai būtų atsižvelgta jau gamybos procese.

Užsukite į v2o juvelyrikos namus ir viskuo pasirūpinsime mes. Vietoje išmatuosime Jūsų piršto dydį, duosime pasimatuoti įvairaus pločio žiedus, patarsime ir padėsime išsirinkti Jums patogiausią variantą. Savo gamintus žiedus koreguojame ir rūpinamės jais net iškeliavus į Jūsų namus, todėl net po metų pajutę, kad dirbinys pradėjo spausti ar tapo laisvas, galite grįžti ir mes padarysime viską, kad papuošalas ir toliau džiugintų Jus ne tik išvaizda, bet ir patogumu.

Visuomet laukiame Jūsų klausimų el. paštu info@v2o.lt arba telefonu +370 600 22700.