Džiaugiamės, kad nusprendėte užsisakyti specialiai Jums kurtą juvelyrinį dirbinį. Norėdami kuo geriau suprasti Jūsų norus, prašysime atskleisti mums kuo daugiau detalių. Individualaus užsakymo procesas paprastai vyksta taip: 

 • Kiek galite detaliau išdėstykite mums savo pageidavimus. Nurodykite, kokio papuošalo norite, koks ir kokios spalvos taurusis metalas Jums patinka, kokių akmenukų, jų spalvų, dydžių, formų pageidaujate ir kt. Jei norite kažko panašaus į mūsų svetainėje rastus dirbinius, nurodykite jų pavadinimus ir patikusias detales. Taip daug aiškiau suprasime jūsų viziją ir norus.
  Pavyzdys 1: "Norėčiau auksinio žiedo su safyru ir baltais akmenukais šalia. Man patinka akmenukų įstatymas kaip žiede "Shining sky", žiedo faktūra kaip žiede "Life is sweet". Patiktų raudono aukso derinys su baltu auksu. Žiedą nešiosiu kartu su vestuviniu, todėl geriau nebūtų labai platus."
  Pavyzdys 2: "Norėčiau kaklo papuošalo - grandinėlės ir mažo pakabuko ties kaklo duobute su nedideliu žaliu akmenuku. Norėčiau, kad pakabukas būtų apskritimo formos ir nesimatytų, kaip jis pakabintas."

 • Jei esate numatę biudžetą, nurodykite ir jį – atsižvelgsime tiek piešiant eskizus, tiek pateikiant medžiagų (metalų, akmenukų) pasiūlymus.
 • Nurodykite savo kontaktus, kad juvelyrikos dizainerė galėtų su Jumis susisiekti ir pasitikslinti detales.
 • Juvelyrikos namų dizainerė Viktorija Orkinė, atsižvelgdama į Jūsų pageidavimus, nupieš ne mažiau kaip 5 juvelyrinio dirbinio eskizus pasirinkimui ne vėliau kaip per 5 darbo dienas ir atsiųs Jūsų nurodytu el. paštu.
 • Užsakovas, gavęs eskizus, pasirenka patinkantį arba paprašo 1 – 2 pasirinktų eskizų korekcijų. Nemokamai eskizai koreguojami 1 kartą.
 • Pasirinkus eskizą, Užsakovui pateikiama juvelyrinio dirbinio gamybos sąmata, kurioje paprastai yra  numatytas rezervas, t.y. dirbinys gali kainuoti mažiau, bet ne daugiau nei nurodyta sąmatoje, nebent keičiami esminiai sprendimai, kurie iš anksto suderinami su Užsakovu.
 • Pradėti gamybai mums reikės 30 proc. avansinio mokėjimo į eskizų lape nurodytą sąskaitą.
 • Juvelyrikos namų v2o juvelyrai juvelyrinį dirbinį pagamina per 2 – 4 savaites nuo avanso sumokėjimo dienos, išskyrus atvejus, kai juvelyriniam dirbiniui reikalingos ypatingos medžiagos (brangakmeniai ir pan.) arba technologinis procesas yra sudėtingesnis ir ilgesnis nei įprastai. Apie išimtinius atvejus Užsakovas informuojamas ir su  juo suderinamas kitas gamybos terminas.
 • Pagaminę juvelyrikos dirbinį, informuojame Užsakovą nurodytais kontaktais, susitariame atsiėmimo laiką ir būdą.

Individualų užsakymą galite pateikti el. paštu info@v2o.lt arba telefonu +370 600 22700. Kurkime juvelyriką kartu!