Ar kada pagalvojote, kad ir juvelyrika gali būti skani? Ypatingų skonių užkandžiai, saldžiausi desertai, kontrastiškiausi skoniai ar šokoladas su aukso dulkėmis, rodos, įsivaizduojami tik jaukiose kepyklėlėse ar prabangiuose restoranuose, šį kartą pristatomi kitokiame amplua – juvelyrikos dirbinių pavidalu. „Juvelyrikos degustacijos“ kviečia į juvelyrikos pasaulį pažvelgti kitu kampu – ne tik kaip į aksesuarus, kruopščius dirbinius ar ilgaamžes dovanas, bet ir kaip į meną. 

KUR? Užupyje įsikūrusiame restorane "Amandus" su jo šeimininku bei siela Deivydu Praspaliausku priešakyje (Užupio g. 22).

 KADA? Paprastai degustacijas rengiame kartą per 2 mėnesius. Informaciją apie artimiausią renginį rasite mūsų FB paskyroje arba parašę mums privačią žinutę.

KOKIA KAINA? 49 €, įskaičiuoti užkandžiai, desertas bei pasitikimo gėrimo taurė.

IŠVAŽIUOJAMOSIOS DEGUSTACIJOS: mielai surengsime degustaciją tik Jūsų draugams, svečiams ar įmonės kolektyvui. Galime atvykti į Jums tinkamą vietą, susiderinti laiką, trukmę, temą, desertų ar užkandžių meniu. Visas detales patogiausia aptarti telefonu +370 600 22 700 arba el.paštu info@v2o.lt.

Autorinė juvelyrika – tai išskirtiniai, kruopščiai kuriami juvelyrikos dirbiniai, kuriems autoriai, galvodami apie kiekvieną detalę, skiria ypatingą dėmesį. "Juvelyrikos degustacijų" metu pristatome kelis autorius, kurių darbai atitinka degustacijos temą. Svečius supažindiname su atrinktais kiekvieno pristatomo autoriaus kūriniais, atskleidžiame kokias istorijas ar paslaptis jie slepia. Be to, pristatome ir technologines papuošalų gamybos detales, kalbame apie tauriuosius metalus, brangakmenius, jų charakteristikas. Kaip suprasti, ar investuojama į kokybišką akmenį? Ką reikia žinoti renkantis deimantą? "Juvelyrikos degustacijose" atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Kūrinius degustuoti ir iš arčiau juvelyrikos pasaulį pažinti padės v2o aukštosios juvelyrikos įkūrėja Viktorija Orkinė.

Kolekcionuojantys meną paprastai renkasi paveikslus ar skulptūrą, tačiau į juvelyriką kaip į meną žiūri tik vienetai. Leisdami degustuoti kitokius juvelyrikos skonius, sieksime šį požiūri praplėsti. Šis renginių ciklas skirtas ne tik su autorine juvelyrika jau susipažinusiems, bet ir tiems, kurie nori apie ją išgirsti, pamatyti ir sužinoti daugiau.

Vietų skaičius renginiuose ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, kuri bus patvirtinta po bilieto įsigijimo. Laukiame Jūsų!
* Rezervaciją į "Juvelyrikos degustaciją" vėliausiai galima atšaukti likus dviems paroms iki renginio.

Registracijos el. paštas: info@v2o.lt

Tel. nr. pasiteiravimui: +370 600 22 700