Edukacinės pamokos

Ar norite juvelyrinius dirbinius ne tik nešioti, bet ir juos suprasti? Galbūt Jus visada domino juvelyrikos užkulisiai, tauriųjų metalų ar brangakmenių charakteristikos? Išgirdę žodį juvelyrika spurdate iš smalsumo ir norite apie šį spindintį (o gal priešingai?) pasaulį sužinoti daugiau? 

Kviečiame užsisakyti edukacinį užsiėmimą su daugiau nei 13-kos metų juvelyrikos patirtį turinčia v2o juvelyrikos namų įkūrėja Viktorija Orkine. Tai gali tapti įdomia ir naudinga veikla gimtadieniui, originalia mergvakario pramoga ar  įsimintino darbo vakarėlio idėja.

1. Juvelyrikos degustacijos. Užsiėmimas, orientuotas į Lietuvos juvelyrus ir konkrečius jų dirbinius. Degustacijų metu pristatome kelis autorius, svečius supažindiname su atrinktais kiekvieno pristatomo autoriaus dirbiniais, atskleiždiame, kokias istorijas ar paslaptis jie slepia. Be to, pristatome ir technologines papuošalų gamybos detales, kalbame apie tauriuosius metalus, brangakmenius, jų charakteristikas. Galite rintkis iš šių degutacijų temų: “Tartaletė su miško uogomis”, “Sūdyta karamelė” ir “Cukrinių snaigių pūgos”. Susisiekite ir papasakosime apie kiekvieną temą, joje pristatomus autorius ir jų darbus plačiau.

2. Mitai ir tikrovė juvelyrikoje. Sužinosite, ar egzistuoja geras rusiškas auksas, kodėl baltas auksas geltonuoja, ar baltas auksas tikrai brangesnis už kitų spalvų auksą, kas yra juodasis auksas, ar deimantas bijo ugnies ir kitas juvelyrikos įdomybes. Neabejojame, kad apie juvelyriką esate girdėję daug, todėl bandysime padėti suprasti, ar viskas, ką žinote, yra tiesa.

3. Gudrybės renkantis deimantą. Kas yra briliantai ir kuo jie skiriasi nuo deimantų? Kokie kokybiniai deimantų parametrai yra svarbiausi? Ką reiškia dažnai prie deimantų vartojamas 4C terminas? Kaip patikrinti, ar akmens sertifikate parašyta tiesa? Šie ir kiti užsiėmimo metu atsakyti klausimai ateityje padės išsirinkti kokybišką ir savo vertę atitinkantį deimantą. Juk svarbu suprasti, ką perkate, tiesa?

4. Kaip išsirinkti brangakmenį? Kalbėsime apie safyrus, smaragdus ir rubinus: kokios spalvos yra geriausios? Ar safyrai būna tik mėlyni? Kodėl ne visi brangakmeniai blizga? Kaip žinoti, ar akmuo gerai išpjautas? Mokysimės plaukti brangakmenių spalvų jūroje ir išsirinkti kokybiškus akmenis savo papuošalui.

Visi užsiėmimai yra edukacinio pobūdžio, todėl garantuojame įsimintiną, kokybišką ir naudingą laiką v2o juvelyrikos namuose. Per kelias valandas pasistengsime pateikti kuo daugiau atrinktos, susistemintos ir Jums aktualios informacijos iš savo ilgus metus kauptos juvelyrinės patirties. O kad būtų lengviau suprasti ir įsiminti, teorinę medžiagą papildysime ir realiais pavyzdžiais. 

Užsisakyti šią paslaugą galite el. paštu viktorija@v2o.lt arba tel.nr. +370 600 22700. Grupė – nuo 10 iki 25 žmonių. Kaina 20 – 25€ žmogui. Esant kitokiam žmonių kiekiui, skambinkite ir pasistengsime rasti optimalų variantą.