Išskirtinis dėmesys, išliekamoji vertė ir tik aukščiausios kokybės autorinė juvelyrika – tokias vertybes puoselėdami Vilniuje įkūrėme v2o aukštosios juvelyrikos galeriją. Čia stengiamės ne tik išklausyti, bet ir atsižvelgti, ne tik aptarnauti, bet ir pažinti, o autoriniais juvelyrikos dirbiniais norime pristatyti ne save, bet Jus ir Jūsų istoriją.

Kiekvienas namų svečias mums – naujas iššūkis, todėl atsižvelgiame net į mažiausias detales: nuo pirmojo susipažinimo iki papuošalo įpakavimo. Parduodami juvelyrinį kūrinį iš ekspozicijos, išsamiai konsultuojame, padedame pasirinkti tinkamiausią papuošalą. Kurdami pagal individualius užsakymus, įsiklausome į užsakovo pageidavimus, dėmesį skiriame net smulkiausioms detalėms, todėl kiekvienas juvelyrikos dirbinys – nesvarbu, tai vestuviniai žiedai ar kasdieniniai auskarai – yra išskirtinis, turi savo dvasią ir nuotaiką. 

Paupyje įsikūrusi v2o aukštosios juvelyrikos galerija – namai ne tik mums, bet ir mūsų draugams. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vis platesnį autorinių darbų pasirinkimą – šiuo metu po mūsų namų stogu savo darbus eksponuoja daugiau nei 10 talentingų Lietuvos juvelyrų. Klientui stengiamės pristatyti tik tai, kas geriausia, todėl mūsų lentynose – tik kruopščiai atrinkti autorinės juvelyrikos kūrėjų darbai.

Mūsų galerijoje papuošalus iš aukso, sidabro bei titano puošia įvairūs akmenys: deimantai, smaragdai, granatai, perlai, safyrai ar rubinai, taip pat ir netradiciniai dūminiai kvarcai, oniksai, turmalinai, kianitai. Auskarai, apyrankės, sagės, pakabukai, sąsagos, žiedai ar verslo dovanos – tai tik dalis to, ką sutiksite užsukę į v2o aukštosios juvelyrikos galeriją. Rinkdamiesi iš tokios gausybės autorių bei medžiagų derinių būsite tikri – Jus puošia unikalus, išskirtinis juvelyrikos dirbinys.

v2o aukštosios juvelyrikos galerija – vieta, kur gyvena ilgaamžiai juvelyrikos kūriniai, turintys išliekamąją vertę, todėl auksinis pakabukas su safyru, sužadėtuvių žiedas su deimantu ar vardinės sąsagos su inicialais gali tapti vertinga dovana ne tik Jūsų artimiesiems, bet ir sau.

Visuomet laukiame Jūsų svečiuose!

Šilčiausi linkėjimai
v2o aukštosios juvelyrikos įkūrėja
Viktorija Orkinė
Skaitykite apie mus - spaudoje!